Eskişehir Reklam
İnternet Yayıncılığı ve Danışmanlık Hizmetleri
Web Tasarım Hosting Alan Adı Tescil Marka Tescil
Web Sitesi Hazırlama Programlama Hizmetleri
Google Street View Yerel Fotoğrafçı

İki Eylül Cd. Yalbı Sk. Arifbey Apt. No:13/13
info@eskisehirreklam.com.tr
0 222 233 25 65 - 0 542 311 63 84

Hakkımızda

Hakkımızda
Google Güvenilir Fotoğrafçı  ünvanına sahip uzmanlardan oluşan ekibimiz, Google Street View görünümlerini yerel işletmelerin iç görünümleriyle birleştirerek müşterilerine daha gerçekçi bir deneyim sunmalarına yardımcı olmaktadır. Benzersiz ve gözalıcı fotoğraf çekim teknikleriyle HDR kalitesinde iç mekan sanalturları ve fotoğrafları çekmekteyiz. Ayrıca Google Organik Arama Sonuçları, Google Haritalar, Google Street View ve Google Businesssayfalarında işletmenizin görünürlüğünü artırarak daha geniş kitlelere erişmenizi sağlamaktayız.Amacımız hedef kitlenize interaktif sanal deneyimler sunarak, ürün ve hizmetlerinize yeni bir tanıtım ve pazarlama aracı sunmaktır. Geleceğin teknolojisi Google Street View etkin ve vazgeçilmez bir tanıtım yöntemi olarak tüm dijital mecralarda yerini almaktadır.

 

Eskişehir Reklam internet yayıncılığı alanında Eskişehir'de ayakta duran ilk firma olma özelliğini çok şükür hala koruyor. Yıllar önce Eskişehir'de ikinci firma olarak başladığımız bu yolculukta abilerimizin bu alandan çekilme kararı vermesi ile en eski web tasarım ve yazılım firması olarak kaldığımız yerden yolumuza devam ettik.

Aynı yolda hizmetlerimize yenilerini eklerken mevcut yayın potansiyelimizimi kat ve kat artırarak en çok ziyaret edilen portalları sizlerle tanıştırdık. Günlük ortalama 500 bine yaklaşan sayfa gösterimimiz ile Eskişehir kent trafiğinden bile daha yoğun bir trafiğe hemde sorunsuz olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

2000 yılından bu yana internet yayıncılığına olan inancımızla hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. O yıllardan bu yana değişen ve gelişen yazılım ve teknolojik yapıyı yakından takip etmenin verdiği avantajlar ve sürekli ihtiyaçları karşılamaya ve daha fazla kullanıcıya ulaşabilecek yeni projeler üreterek şuan Eskişehir'in en çok ziyaret edilen sitelerini yayınlıyoruz.

Eskişehir'in en yoğun trafiğine biz ev sahipliği yapıyoruz...


Firmamız 2003 yılında www.eskisehirliyiz.biz adresi ile yayın hayatına başladı.

Bu sırada devam eden çalışmalar neticesinde Kurumsal olarak faaliyetlerine Eskişehir İş Geliştirme merkezinde Eskişehir Reklam adı ile başlayan firmamız yeni projeleri ile hizmet sunmaya devam etti.

Eskişehir'de internet kullanıcı trafiğinin büyük bir bölümüne hitap eden yayınlarının yanı sıra firmalara internet yayıncılığı konusunda danışmanlık hizmetleri de sunan firmamız zaman içerisinde gelişen yazılım teknolojisiyle paralel olarak sunduğu hizmetlere yansıtarak müşterilerine Eskişehir Reklam ayrıcalığı ile internette yer almanın avantajlarını sunmaya devam etti.

Eskişehir de bir çok projesi ile yeniliklere imza atan firmamız projeleriyle internette doğru kitleye ve maksimum ziyaretçi sayısına ulaşmak için tüm müşterilerine gerekli hizmetleri sunmaktadır.

İnternette yer almanın asıl amacı olan hedef kitleye en geniş şekilde ulaşma gerçeğini de göz önünde bulunduran firmamız müşterilerine en iyi hizmet vermeyi amaçlamakta ve doğru yönlendirmeyi öncelik olarak kabul etmektedir.

Firmamız müşterilerini hem projeleri ile hem de hazırladığı siteler ile doğru kitleye ulaştırmaktadır.